Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

GEMI markası, endüstriyel elektronik ve otomasyon alanında uzman olan Domenico Giangreco'nun deneyiminden 1983 yılında doğdu. GEMI, hem ürünlerin tasarım ve geliştirmesinde hem de müşteriye olan ilgisinde her zaman yüksek teknolojisi ve profesyonelliği ile öne çıkmıştır. Bu odağın bir kısmı, ürünleri tam geri ödeme ile ve herhangi bir neden belirtmeye gerek kalmadan 100 gün boyunca test etme yeteneğidir.
GEMI'nin değerleri güçlü yönleridir: kalite, adalet ve müşteri hizmetleri. Yıllar içinde baca aspiratörleri üretiminde kendini farklılaştıran şirket, dünya çapında sektörün zirvesine yükseldi.

Üretimin amiral gemisi, Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) ve Basilicata Üniversitesi - Çevre Mühendisliği ve Fizik Bölümü arasındaki "Bir sistemin optimizasyonu için bir sistem geliştirme projesi" kapsamındaki işbirliğinin sonucu olan GEMI elektrikli süpürgedir. yenilikçi emiş sistemi ".

Ancak projeler burada bitmiyor: GEMI Elettronica, her zaman ön planda olan ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi için üniversiteler ve profesyonel enstitülerle işbirliği yapıyor.

Şömine Aspiratörleri için Sertifikalarımız

Gemi in Europa

Sertifikalar

Gemi Elettronica - Registered Trademark